Üye Ol

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll Hatası

api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll hatası veriyor logitech driver kurarken ancak anlayamadım programdan mı yok sa windows mu eksik google 'de aradım ancak dosyalar hep güven vermeyen siteler üzerinde bu dll dosyasını indirsem sisteme kopyalasam mı bilemedim tariflere uyup sistemi bozmak istemiyorum .

(05-07-2023, 05:11 PM)Win7sever yazdı: api-ms-win-core-heap-l2-1-0.dll hatası veriyor logitech driver kurarken ancak anlayamadım programdan mı yok sa windows mu eksik google 'de aradım ancak dosyalar hep güven vermeyen siteler üzerinde bu dll dosyasını indirsem sisteme kopyalasam mı bilemedim tariflere uyup sistemi bozmak istemiyorum .

***- Cevaben ; 

Merhaba, sayın ziyaretci ; 

Bahsi geçen heap-l2-1.dll hatasının sebebi sistemsel olarak tanımlanır bunun açık sebebi ise Visual C++ paketlerindeki yüklemelerden birinin mevcut olmayışı veya sistem üzerinde doğru çalışmadığı anlamına gelir bu sebebten aşağıya bırakacağımız link üzerinden  Microsoft 'un orjinal web sayafası üzerinden X86 ve X64 bit sizin için hangi durum geçerli ise o seçeneğin VC_redist.exe yi indirip kurulumu tamamlamanız gerekmektedir. 

Sisteminizin X86 mi ? Yoksa X64 mü ? 

Bunu öğrenmek için Windows 10 için Win tuşuna basın ve " hakkımda " yazarak sistem detaylarına ulaşabilirsiniz Windows 7 için ise Bilgisayarım simgesine ters tıklayım sistem özelliklerine göz atın .

<<< Sizin İçin Microsft Linki >>>
S73 Tech - 7/24 Teknik Destek << Canlı Destek >>>

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

S73 Tech - LoVe Google - Link Ver - Teknik Destek - Mp3 Convert

BTT Veya TRX ile Destek Ol

Websitemizi Maxthon'ile Deneyin.

------------------------------------

S73Tech Barcod OkuyucuS73Tech Barcod Okuyucu

DMCA.com Protection Status

Son 24 Saatte S73Tech İstatislik

Biz Kimiz ? Tasarim © S73 Tech S73Tech. Teknik Destek Elektronik Teknik Destek | Video Program Oyun Devre Siber Saldırı İzle HackYap

Free Web Hosting